Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. ČLÁNKY
  3. PRODUKTY
  4. Novinka roku 2021 Bivak Anaconda Cusky Prime Dome 190

Novinka roku 2021 Bivak Anaconda Cusky Prime Dome 190

Firma Saenger prišla pre rok 2021 s novinkou z portfólia značky Anaconda s bivakom Bivak Anaconda Cusky Prime Dome 190, ktorý sa vyznačuje bohatou priestrannosťou s rozmermi 300 x 320 x 190 cm.

Bivak Anaconda Cusky Prime Dome 190

Jeho veľkým benefitom je výška 190cm vďaka čomu môžete stať v bivaku vo vzpriamenej polohe a nie ste nútený sa skláňať čím netrpí ani Vaša chrbtica. Vstupná výška  do bivaku je 100x 180cm. Do bivaku sa bez akýchkoľvek problémov dajú umiestniť dve lehátka a napriek tomu vám ostáva ešte množstvo priestoru pre väčší pocit komfortu.
 
Bivak Cusky Prime Dome 190
 
Aby sa získala väčšia stabilita bivak bol vyrobený z hliníkových rámov, ktoré nezvyšujú transportnú váhu, ale napriek tomu zabezpečujú vysokú stabilitu plus bol  vybavený opornými tyčami, ktoré zvyšujú jeho stabilitu aj počas nepriaznivého počasia a silných búrok, o ktoré v letnom období určite nie je núdza. Je vyrobený z odolného polyesteru 210D, ktorý sa vyznačuje vysokú pevnosťou v ťahu a má vynikajúce parametre aj, čo sa týka vode odolnosti, kde vodný stĺpec činí 8000mm. Predné čelo bivaku je vybavené štítom, ktorý zabraňuje prenkaniu dažďovej vody do bivaku. 
 

 

 

 

Samozrejmosťou je odolné puzdro vyrobené z polyesteru 600D, taktiež PVC podlaha, 15kolíkov pre stabilné upevnenie bivaku k zemi, 3 predné priehľadné okno a 2x zadné okno. Čo sa týka milovníkov lovu kapra v zimnom období k bivaku je možné dokúpiť zimný prehoz, ktorý nie je súčasťou balenia.

Bivak Anaconda Cuasky Prime

 

 

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi